07-08-2014
Elektrisch en benzine
Automaat
319.755 km
1.998 cc
2 l/100km
07-08-2014
Elektrisch en benzine
Automaat
319.755 km
1.998 cc
2 l/100km
| Kenteken | 5-XHS-57 Switch kenteken |
| Merk | MITSUBISHI |
| Model | MITSUBISHI OUTLANDER |
| Tellerstand |
319.755 km, op 23-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | 2.0 PHEV Business Edition Automaat Nap Navi Cruise Leder/Stof Parkeersensoren |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
CW0
|
| RDW variant |
GGP21
|
| RDW uitvoering |
ATABRRA5AAAA
|
| RDW handelsnaam |
MITSUBISHI OUTLANDER
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0406*20 |
| Plaats chassisnummer | r. schutbord |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 149 kW |
| Vermogen elektromotor | 120 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 12 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 54 km |
| Actieradius met range extender | 897 km |
| Kabeltype | Type 1 (J1772) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 2,30 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Laadtijd thuisladen 230V/16A | 4 uur |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CDM |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 30 kW |
| Verbruik gemiddeld | 13,40 kWh/100km |
| Omschrijving defect | De bougies hebben een verkeerde specificatie en de controlefunctie van de motor-ECU software is niet afdoende. |
| Materiële gevolgen | Het niet aanslaan van de verbrandingsmotor. Het accupakket wordt verder ontladen, waardoor de auto stil kan vallen. De bestuurder wordt geïnformeerd middels een controlelampje op het dashboard. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. Deze zal de motor-ECU software en de bougies vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De afdichting van het handremmechanisme in de linker en/of rechter achterremklauw is mogelijk onvoldoende. Hierdoor kan corrosievorming op het handremmechanisme ontstaan waardoor het mechanisme vast kan gaan zitten. |
| Materiële gevolgen | Het niet of niet goed werken van de parkeerrem. Hierdoor kan het voertuig onbedoeld in beweging komen. Tevens kan door een vastzittend verstelmechanisme de remblokslijtage hoog zijn. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal de achterremklauwen controleren en indien nodig vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 020-4056899 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 11 seconden |
| Afmetingen | 466,00 x 180,00 x 168,00 cm |
| Ledig gewicht |
1785 kg
|
| Massa rijklaar |
2310 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2310 kg
|
| Laadvermogen | 525 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 111 à € 122 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 07-08-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 16""" |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen) |
| Achterspoiler |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airconditioning |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Antiblokkeersysteem (ABS) |
| Anti Slip Control |
| Audiobediening op het stuurwiel |
| Automatisch dimmende binnenspiegel |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| AUX/USB ingang |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bekleding half leder/half stof |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Cd-wisselaar |
| Centrale deurvergrendeling |
| Centrale deurvergrendeling afstandbediening |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Brake Distribution |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare ramen achter |
| Elektrisch bedienbare ramen voor |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch verstelbare buitenspiegels |
| Extra getint glas |
| Halogeen mistlampen |
| Hill hold-functie |
| Hoofdsteunen achter |
| Isofix |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| Lendesteun verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Middenarmsteun achter |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen achter |
| Mistlampen voor |
| Multifunctioneel stuurwiel |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie-systeem full map |
| Navigatiesysteem |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensoren achter |
| Parkeersensoren voor |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Radio/CD speler |
| Regensensor |
| ruitenwisser achter |
| Stabiliteitsregeling (ESP) |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Startknop |
| Startonderbreking |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur in hoogte verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Trekhaak |
| Verstelbare gordelhoogte |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.