15-05-2014
Elektrisch en benzine
Automaat
61.560 km
1.497 cc
4 l/100km
15-05-2014
Elektrisch en benzine
Automaat
61.560 km
1.497 cc
4 l/100km
| Kenteken | 5-TSJ-57 Switch kenteken |
| Merk | TOYOTA |
| Model | TOYOTA YARIS HYBRID |
| Tellerstand |
61.560 km, op 25-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Blauw |
| Uitvoering | 1.5 Full Hybrid Aspiration / 2DE Eigen/ NW Staat /Rijklaar |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
XP13M(A)
|
| RDW variant |
NHP13(MH)
|
| RDW uitvoering |
NHP130L-CHXNBW(1G)
|
| RDW handelsnaam |
TOYOTA YARIS HYBRID
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e11*2007/46*0152*06 |
| Plaats chassisnummer | r. voorzitting |
| Vermogen totaal | 74 kW |
| Omschrijving defect | De schieding van de remcircuits in het remvloeistofreservoir is niet juist ontworpen. |
| Materiële gevolgen | Indien het voorste remcircuit lek raakt kan ook het achterste remcircuit de remvloestof verliezen. Als gevolg hiervan kan het gehele remsysteem uitvallen bij lekkage aan het voorste remcitcuit. Vooraf wordt de bestuurder gewaarschuwd doordat het remwaarschuwingslampje gaat branden en/of een zoemer afgaat. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal een nieuw remvloeistofreservoir monteren. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0369 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | Bij het activeren van de bestuurdersairbag kan in de gasontsteker een te hoge druk worden opgebouwd. Hierdoor kan de behuizing beschadigen en kunnen metaaldeeltjes losraken en wegschieten. |
| Materiële gevolgen | De metaaldeeltjes kunnen de inzittenden verwonden. Tevens zal de airbag geen bescherming bieden en is er kans op warmteontwikkeling. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. Deze zal de airbagmodule vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0369 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | A |
| CO2 uitstoot |
79 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
4 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
3 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 165 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 12 seconden |
| Afmetingen | 389,00 x 170,00 x 151,00 cm |
| Ledig gewicht |
1060 kg
|
| Massa rijklaar |
1565 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1565 kg
|
| Laadvermogen | 505 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 49 à € 53 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 31-05-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank neerklapbaar (gelijke delen) |
| Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen) |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag hoofd achter |
| Airbag hoofd voor |
| Airbag opzij voor |
| Airbag passagier |
| Airconditioning |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Antiblokkeersysteem (ABS) |
| Anti Slip Control |
| Antislipregeling (ASR) |
| Audiobediening op het stuurwiel |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| AUX/USB ingang |
| Bandenspanning controlesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling |
| Centrale deurvergrendeling afstandbediening |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Cruise Control |
| Dagrijverlichting |
| Electronic Brake Distribution |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare ramen voor |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch verstelbare buitenspiegels |
| Gordelspanners |
| Handsfree |
| Hill hold-functie |
| Hoofdsteunen achter |
| Houten versnellingspook |
| Isofix |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| Lendesteun verstelbaar |
| Lichtsensor |
| Metallic lak |
| Mistlampen achter |
| Multifunctioneel stuurwiel |
| Multimedia-voorbereiding |
| Multimedia voorbereiding |
| Navigatie full map |
| Navigatiesysteem |
| Nivoregeling |
| Portierverlichting |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Radio/CD speler |
| Regensensor |
| Rijprofiel selectie |
| ruitenwisser achter |
| Sportonderstel |
| Stabiliteitsregeling (ESP) |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Startonderbreking |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Tiptronic |
| Verwarmbare buitenspiegels |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.