18-03-2014
Elektrisch en benzine
Automaat
123.441 km
1.998 cc
1.9 l/100km
18-03-2014
Elektrisch en benzine
Automaat
123.441 km
1.998 cc
1.9 l/100km
| Kenteken | 5-TLG-23 Switch kenteken |
| Merk | MITSUBISHI |
| Model | MITSUBISHI OUTLANDER |
| Tellerstand |
123.441 km, op 28-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Titanium grey m (grijs) |
| Uitvoering | 2.0 PHEV Instyle |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
CW0
|
| RDW variant |
GGP21
|
| RDW uitvoering |
ATABRRA5AAAA
|
| RDW handelsnaam |
MITSUBISHI OUTLANDER
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0406*19 |
| Plaats chassisnummer | r. schutbord |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 149 kW |
| Vermogen elektromotor | 120 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 12 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 54 km |
| Actieradius met range extender | 897 km |
| Kabeltype | Type 1 (J1772) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 2,30 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Laadtijd thuisladen 230V/16A | 4 uur |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CDM |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 30 kW |
| Verbruik gemiddeld | 13,40 kWh/100km |
| Tellerstand |
123.441 km, op 28-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Omschrijving defect | De bougies hebben een verkeerde specificatie en de controlefunctie van de motor-ECU software is niet afdoende. |
| Materiële gevolgen | Het niet aanslaan van de verbrandingsmotor. Het accupakket wordt verder ontladen, waardoor de auto stil kan vallen. De bestuurder wordt geïnformeerd middels een controlelampje op het dashboard. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. Deze zal de motor-ECU software en de bougies vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De afdichting van het handremmechanisme in de linker en/of rechter achterremklauw is mogelijk onvoldoende. Hierdoor kan corrosievorming op het handremmechanisme ontstaan waardoor het mechanisme vast kan gaan zitten. |
| Materiële gevolgen | Het niet of niet goed werken van de parkeerrem. Hierdoor kan het voertuig onbedoeld in beweging komen. Tevens kan door een vastzittend verstelmechanisme de remblokslijtage hoog zijn. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal de achterremklauwen controleren en indien nodig vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 020-4056899 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De interne weerstand van de luchtstroomsensor kan corroderen waardoor de luchtstroommeter defect raakt. Als gevolg zal de verbrandingsmotor niet starten als deze tijdens het rijden gestopt is door het PHEV systeem. |
| Materiële gevolgen | Niet meer opladen van de accu. Na het weergeven van een waarschuwing op het instrumentenpaneel na verloop van tijd stilvallen van het voertuig. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. Deze zal de luchtstroomsensor vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 11 seconden |
| Ledig gewicht |
1785 kg
|
| Massa rijklaar |
2310 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 45 liter |
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2310 kg
|
| Laadvermogen | 525 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 111 à € 122 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 29-03-2027 |
| 2 sleutels |
| 2e eigenaar |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Audio installatie premium |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| bestuurdersairbag |
| Bi-Xenon koplampen |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Chroom delen exterieur |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic climate controle |
| Elek ramen achter |
| Elek ramen voor |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch schuif-/kanteldak |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Intropakket |
| Keyless Entry |
| knie airbag(s) |
| Koplampreiniging |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| N.A.P. Aanwezig |
| Navigatie |
| navigatiesysteem full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panorama |
| Parkeersensor achter |
| Parkeer sensoren achter |
| Parkeer sensoren voor |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| RDW-leges |
| Regensensor |
| Standkachel |
| Start/stop systeem |
| Stoelverwarming |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Style-pakket |
| Trekhaak |
| Voorstoelen verwarmd |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.