30-05-2013
Benzine
Handgeschakeld
118.904 km
1.396 cc
6 l/100km
30-05-2013
Benzine
Handgeschakeld
118.904 km
1.396 cc
6 l/100km
| Kenteken | 5-KLN-80 Switch kenteken |
| Merk | HYUNDAI |
| Model | IX20 |
| Tellerstand |
118.904 km, op 01-04-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | 1.4i iMagine PARKEERSENSOREN|AIRCO|RIJKLAAR|APK |
| Carrosserievorm | MPV |
| RDW type |
JC
|
| RDW variant |
F5P21
|
| RDW uitvoering |
M52BZ1
|
| RDW handelsnaam |
IX20
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*0207*02 |
| Plaats chassisnummer | r. dwarsbalk by voorzitting |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
130 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 167 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 13 seconden |
| Ledig gewicht |
1153 kg
|
| Massa rijklaar |
1710 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1710 kg
|
| Laadvermogen | 557 kg |
| Trekgewicht geremd | 1300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 550 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 58 à € 63 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 30-05-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 16""" |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektronisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels inklapbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Stability Program |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Extra getint glas |
| Halogeen mistlampen |
| Hill hold-functie |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie-systeem |
| Parkeersensor achter |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuurwiel multifunctioneel |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.