22-03-2004
Benzine
Automaat
201.899 km
1.994 cc
9 l/100km
22-03-2004
Benzine
Automaat
201.899 km
1.994 cc
9 l/100km
| Kenteken | 58-NX-KD Switch kenteken |
| Merk | Subaru |
| Model | Forester |
| Tellerstand |
201.899 km, op 23-07-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 2.0 AWD X AUTOMAAT, 1E EIGENAAR, PANORAMADAK, ECC-AIRCO, CRUISE, LM-VELGEN, TREKHAAK, 4WD! |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW variant |
SG5
|
| RDW uitvoering |
510
|
| RDW handelsnaam |
SUBARU FORESTER
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0209*03 |
| Plaats chassisnummer | r. tegen schutbord onder motorkap |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Ledig gewicht |
1350 kg
|
| Massa rijklaar |
1880 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1880 kg
|
| Laadvermogen | 530 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 725 kg |
| Wegenbelasting | € 64 à € 71 per maand |
| APK vervaldatum | 06-04-2027 |
| 4 X 4 (4 wiel aandrijving) |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Afdekhoes |
| Airbags |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Armsteun voor |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| glazen kanteldak |
| glazen schuif-/kanteldak |
| Glazen schuifdak |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| hoofdsteunen voor en achter |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Koplampreiniging |
| Lichtmetalen velgen |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| passagiersairbag |
| Radio/CD-speler |
| Schuif-/kanteldak |
| schuif-/kanteldak transparant |
| Schuifdak |
| schuifdak (dubbel) |
| schuifdak transparant |
| Sportvelgen |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak |
| Verstelbare stuurkolom |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.