23-05-2008
Benzine
Handgeschakeld
370.963 km
1.596 cc
7 l/100km
23-05-2008
Benzine
Handgeschakeld
370.963 km
1.596 cc
7 l/100km
| Kenteken | 58-GBB-7 Switch kenteken |
| Merk | VOLVO |
| Model | S40 |
| Tellerstand |
370.963 km, op 08-03-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (5 versnellingen) |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.6 Edition II Volledig Onderhouden Leer Trekhaak Nieuwe APK Mooi! |
| Carrosserievorm | Sedan |
| RDW variant |
MS20
|
| RDW uitvoering |
MS2042??
|
| RDW handelsnaam |
S40
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2001/116*0076*13 |
| Plaats chassisnummer | midden op schutbord onder motorkap |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
171 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
7 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
10 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6 l/100 km
|
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 12 seconden |
| Ledig gewicht |
1210 kg
|
| Massa rijklaar |
1800 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1800 kg
|
| Laadvermogen | 590 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 650 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 58 à € 63 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 15-06-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| 4 Goede banden |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun voor |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Extra getint glas |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| Metallic lak |
| Mistlampen voor |
| Parkeersensor achter |
| Premium Audio Installatie |
| Regensensor |
| Rook en huisdier vrij |
| Side Impact Protection System |
| Startblokkering |
| Stuur verstelbaar |
| Toerenteller |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Trekhaak |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.