03-01-2006
Benzine
Handgeschakeld
179.274 km
1.598 cc
7 l/100km
03-01-2006
Benzine
Handgeschakeld
179.274 km
1.598 cc
7 l/100km
| Kenteken | 56-SF-VS Switch kenteken |
| Merk | TOYOTA |
| Model | TOYOTA COROLLA |
| Tellerstand |
179.274 km, op 27-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (5 versnellingen) |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.6 VVT-i Linea Sol 1e eigenaar |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW variant |
ZZE121(H)
|
| RDW uitvoering |
ZZE121L-AHMNKW(1E)
|
| RDW handelsnaam |
TOYOTA COROLLA
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e11*2001/116*0180*04 |
| Plaats chassisnummer | midden op schutbord onder motorkap |
| Omschrijving defect | Bij het activeren van de voorste passagiersairbag kan in de gasontsteker een te hoge druk worden opgebouwd. Hierdoor kan de behuizing beschadigen en kunnen metaaldeeltjes losraken en wegschieten. |
| Materiële gevolgen | De metaaldeeltjes kunnen de inzittenden verwonden. Tevens zal de airbag geen bescherming bieden en is er kans op warmteontwikkeling. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. Deze zal de airbagontsteker vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0369 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | D |
| CO2 uitstoot |
168 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
7 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
9 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6 l/100 km
|
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 10 seconden |
| Afmetingen | 418,00 x 171,00 x 148,00 cm |
| Ledig gewicht |
1135 kg
|
| Massa rijklaar |
1655 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1655 kg
|
| Laadvermogen | 520 kg |
| Trekgewicht geremd | 1300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Wegenbelasting | € 49 à € 53 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 09-01-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 15""" |
| Airco automatisch |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Cruise Control |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| Licht metalen velgen |
| Metallic lak |
| Mistlampen voor |
| Regensensor |
| Startblokkering |
| Trekhaak |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.