24-11-2012
Benzine
Automaat
231.775 km
1.595 cc
6 l/100km
24-11-2012
Benzine
Automaat
231.775 km
1.595 cc
6 l/100km
| Kenteken | 55-ZHR-2 Switch kenteken |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | A 180 |
| Tellerstand |
231.775 km, op 29-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat (7 traps) |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | 180 AMG Edition! Automaat! PANO! NAP! INRUIL MOGELIJK! |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
176
|
| RDW variant |
124GP2
|
| RDW uitvoering |
OZAAB523
|
| RDW handelsnaam |
A 180
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*0928*01 |
| Plaats chassisnummer | by dwarsbalk r. voorzitting |
| Tellerstand |
231.775 km, op 29-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Omschrijving defect | De mogelijkheid bestaat dat de laserperforatie van het dashboard voor het ontvouwen van de passagiersairbag niet goed is uitgevoerd. |
| Materiële gevolgen | Tijdens het activeren van de passagiersairbag voor zal de airbag dan niet volledig ontvouwen. De airbag biedt dan niet de volledige bescherming. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug, neemt maatregelen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De laserperforatie van het dashboard wordt dan gecontroleerd. Is de laserperforatie niet goed uitgevoerd, dan wordt het dashboard vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800-17777777 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | Het aansluitstuk van de onderdrukleiding is niet sterk genoeg en kan daardoor afbreken. |
| Materiële gevolgen | Onverwacht uitvallen van de rembekrachtiging. Het rempedaal moet dan met meer kracht worden bediend. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De onderdrukleiding van de rembekrachtiging wordt vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800-97777777 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De startstroombegrenzer kan overbelast raken. |
| Materiële gevolgen | Oververhitting. |
| Mogelijk gevaar | Brand met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. Deze controleert of de accu is uitgerust met een startstroombegrenzer. Aan de startstroombegrenzer wordt dan een zekering ingebouwd. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: Niet bekend Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
133 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 202 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Afmetingen | 429,00 x 178,00 x 143,00 cm |
| Ledig gewicht |
1295 kg
|
| Massa rijklaar |
1920 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1920 kg
|
| Laadvermogen | 625 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 695 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 1 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 67 à € 73 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 25-11-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 5-spaaks 18""" |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side achter |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Alarmsysteem |
| Aluminium interieur afwerking |
| AMG-styling |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Anti Slip Control |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Audio installatie premium |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bi-Xenon koplampen |
| Binnen/buitenspiegel automatisch dimmend |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB-ontvanger |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Brake Distribution |
| Electronic Stability Program |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Getint warmtewerend glas |
| Grootlicht-assistent |
| Hill hold-functie |
| Interieur voorverwarmingsinstallatie |
| Koplampen adaptief |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen sportstoelen |
| Lederen stuurwiel |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie-systeem full map |
| Navigatie-systeem full map + hard disk |
| Navigatie full map + hard disk + DVD-wisselaar |
| Parkeer-assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Parkeersensor voor en achter |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Speciale kleur |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Variabele stuuroverbrenging |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmde voorstoelen |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerend glas |
| Wis-/was installatie voor koplampen |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.