19-11-2002
Benzine
Automaat
349.170 km
4.172 cc
12 l/100km
19-11-2002
Benzine
Automaat
349.170 km
4.172 cc
12 l/100km
| Kenteken | 52-PP-TP Switch kenteken |
| Merk | Audi |
| Model | A8 |
| Tellerstand |
349.170 km, op 27-12-2024
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 4.2 quattro handel export zo mee |
| Carrosserievorm | Sedan |
| RDW variant |
LBFMQ1
|
| RDW uitvoering |
QA6E00P4E70S
|
| RDW handelsnaam |
AUDI A8
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0198*00 |
| Plaats chassisnummer | op bodemplaat onder r. voorzitting |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | E |
| CO2 uitstoot |
288 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
12 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
17.6 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
8.8 l/100 km
|
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Ledig gewicht |
1755 kg
|
| Massa rijklaar |
2380 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2380 kg
|
| Laadvermogen | 625 kg |
| Trekgewicht geremd | 2300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 107 à € 118 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 03-09-2026 |
| Adaptief demping systeem |
| Airbags |
| Airco (automatisch) |
| Airco met automatische regeling |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Aluminium delen exterieur |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio installatie |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel |
| Elektrisch verstelbare passagiersstoel |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Sper Differentieel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Getint warmtewerend glas |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen achter |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| Hoofdsteunen voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| passagiersairbag |
| Radio |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Startonderbreker |
| Stoffen bekleding |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Temperatuurregeling automatisch |
| Verstelbare stuurkolom |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Warmtewerend glas |
| Zij airbag(s) achter |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.