11-04-2005
Benzine
Handgeschakeld
257.896 km
1.984 cc
9 l/100km
11-04-2005
Benzine
Handgeschakeld
257.896 km
1.984 cc
9 l/100km
| Kenteken | 50-PZ-ZJ Switch kenteken |
| Merk | Audi |
| Model | A4 Avant |
| Tellerstand |
257.896 km, op 17-10-2024
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 2.0 TFSI quattro/Bose/Leer/Nai/18''/200PK/Vol! |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW variant |
ABGBQ1
|
| RDW uitvoering |
QM6XE0R8E600GGP
|
| RDW handelsnaam |
AUDI A4
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0151*10 |
| Plaats chassisnummer | midden tegen schutbord onder motorkap |
| Omschrijving defect | Bij de bijrijdersairbags bestaat de mogelijkheid dat het drijfgas verslechterd door hoge luchtvochtigheid en temperatuurschommelingen. |
| Materiële gevolgen | Bij activatie van de airbag door een ongeval kunnen delen van de airbag losraken en de inzittenden verwonden. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. Deze zal de airbag controleren en indien noodzakelijk vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-28344857 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | Bij de bijrijdersairbags bestaat de mogelijkheid dat het drijgas verslechterd door hoge luchtvochtigheid en temperatuurschommelingen. |
| Materiële gevolgen | Bij activatie van de airbag door een ongeval kunnen delen van de airbag losraken en de inzittenden verwonden. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. Deze zal de airbag controleren en indien noodzakelijk vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-28344857 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | E |
| CO2 uitstoot |
216 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
9 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
12.8 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6.8 l/100 km
|
| Topsnelheid | 238 km/h |
| Ledig gewicht |
1515 kg
|
| Massa rijklaar |
2090 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2090 kg
|
| Laadvermogen | 575 kg |
| Trekgewicht geremd | 1600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 85 à € 92 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 08-09-2026 |
| 4x4 aandrijving |
| 18 inch |
| 200 PK |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank met armsteun |
| Achterruitwisser |
| Afneembare trekhaak |
| Afstandsbediening voor centrale deurvergrendeling |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio-navigatiesysteem |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Aux/Usb aansluiting |
| bestuurdersairbag |
| Bi-xenon adaptief |
| Bi-Xenon koplampen |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Binnen Zowel Buiten Gepoetst, Gereinigd |
| Bluetooth |
| Bluetooth Aansluiting |
| Boordcomputer |
| Bose Audio |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Cd-wisselaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Clima/Airco |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| dealer onderhouden |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische Zijspiegels |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Sper Differentieel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| Isofix |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Koplampreiniging |
| Lederen bekleding |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 18 |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Navigatie-systeem full map |
| Navigatiesysteem |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| Radio/CD-speler |
| radio CD speler |
| Regensensor |
| Regensensor en aut. dimm. binnensp |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Sport velgen |
| Sportvelgen |
| Startonderbreker |
| Stoelverwarming |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Trekhaak met afneembare kogel |
| Voorstoelen verwarmd |
| Xenon koplampen |
| Xenon koplampen en koplampreiniging |
| Xenon verlichting |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.