28-05-2010
Benzine
Handgeschakeld
166.149 km
1.598 cc
Onbekend
28-05-2010
Benzine
Handgeschakeld
166.149 km
1.598 cc
Onbekend
| Kenteken | 4-VHR-68 Switch kenteken |
| Merk | Dacia |
| Model | Logan |
| Tellerstand |
166.149 km, op 12-07-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Rood |
| Uitvoering | 1.6i BENZINE BESTEL/MILIEUZONE PROOF/BIJTELLINGVRIENDELIJK/IDEAAL VOOR PARTICULIER EN BEDRIJF! |
| Carrosserievorm | Bestelbus |
| RDW handelsnaam |
LOGAN 1.6 64KW VAN E4
|
| Aantal deuren | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Interieurkleur | Grijs |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Plaats chassisnummer | r. schroefveerkoker |
| Topsnelheid | 167 km/h |
| Ledig gewicht |
1119 kg
|
| Massa rijklaar |
1944 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1944 kg
|
| Laadvermogen | 825 kg |
| Trekgewicht geremd | 656 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 559 kg |
| Kleur | Grijs |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 34 à € 34 per maand |
| APK vervaldatum | 14-02-2027 |
| Achterruitwisser |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| bestuurdersairbag |
| Buitenspiegel rechts |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Centrale vergrendeling |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Getint glas |
| Imperiaal |
| Park Distance Control |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Trekhaak |
| Tussenschot volledig |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.