03-08-2012
Benzine
Handgeschakeld
133.797 km
1.591 cc
5 l/100km
03-08-2012
Benzine
Handgeschakeld
133.797 km
1.591 cc
5 l/100km
| Kenteken | 48-XRJ-4 Switch kenteken |
| Merk | HYUNDAI |
| Model | I 30 |
| Tellerstand |
133.797 km, op 01-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.6 GDI Business Edition + Camera|Navigatie|Bluetooth|Climate Control|Parkeersensoren| |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
GDH
|
| RDW variant |
B5P61
|
| RDW uitvoering |
M64AZ1
|
| RDW handelsnaam |
I 30
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e11*2007/46*0337*01 |
| Plaats chassisnummer | r. dwarsbalk by voorzitting |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | A |
| CO2 uitstoot |
118 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
6 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 10 seconden |
| Ledig gewicht |
1168 kg
|
| Massa rijklaar |
1720 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1720 kg
|
| Laadvermogen | 552 kg |
| Trekgewicht geremd | 1400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 58 à € 63 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 29-04-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 15""" |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Anti Slip Control |
| Audio-navigatiesysteem |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Electronic Brake Distribution |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Halogeen mistlampen |
| Hill hold-functie |
| Isofix |
| LED dagrijverlichting |
| Metallic lak |
| Parkeersensor voor en achter |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Regensensor |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.