02-11-2012
Benzine
Handgeschakeld
190.425 km
1.591 cc
5 l/100km
02-11-2012
Benzine
Handgeschakeld
190.425 km
1.591 cc
5 l/100km
| Kenteken | 47-ZGF-9 Switch kenteken |
| Merk | HYUNDAI |
| Model | I 30 |
| Tellerstand |
190.425 km, op 24-04-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.6 GDI Business Edition Ecc/Camera/Trekhaak/Lmv/Navigatie |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
GDH
|
| RDW variant |
B5P61
|
| RDW uitvoering |
M64AZ1
|
| RDW handelsnaam |
I 30
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e11*2007/46*0337*00 |
| Plaats chassisnummer | r. dwarsbalk by voorzitting |
| Tellerstand |
190.425 km, op 24-04-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | A |
| CO2 uitstoot |
118 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
6.4 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4.3 l/100 km
|
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Ledig gewicht |
1168 kg
|
| Massa rijklaar |
1720 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1720 kg
|
| Laadvermogen | 552 kg |
| Trekgewicht geremd | 1400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Wegenbelasting | € 58 à € 63 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 02-11-2026 |
| Achteruitrijcamera |
| Airbags |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| All season banden |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| ASR |
| Audio-navigatiesysteem |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| knie airbag(s) |
| LED dagrijverlichting |
| Lichtmetalen velgen 15" |
| metaalkleur |
| Metallic lak |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| nationale autopas |
| onderhoudsboekjes aanwezig |
| Onderhoudshistorie aanwezig |
| Parkeersensor |
| Parkeer sensoren achter |
| Parkeer sensoren voor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Regensensor |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| ruitenwisser achter |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur multifunctioneel |
| Trekhaak |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.