22-10-2010
Benzine
Handgeschakeld
153.327 km
1.364 cc
6 l/100km
22-10-2010
Benzine
Handgeschakeld
153.327 km
1.364 cc
6 l/100km
| Kenteken | 47-NPK-5 Switch kenteken |
| Merk | OPEL |
| Model | MERIVA |
| Tellerstand |
153.327 km, op 29-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (5 versnellingen) |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.4 TURBO EDITION-uitv|AIRCO|CRUISE CONTROL|LM-VELGEN|ISOFIX|PARKEERSENSOREN|nieuwe APK+ONDERHOUDSBEURT BIJ AFLEVERING |
| Carrosserievorm | MPV |
| RDW type |
S-D/ MONOCAB B
|
| RDW variant |
BD11
|
| RDW uitvoering |
1AABA4FBBC5
|
| RDW handelsnaam |
MERIVA
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*0165*00 |
| Plaats chassisnummer | r. voorzitting |
| Omschrijving defect | Door het herhaaldelijk bewegen van de hoogteverstelling van de voorstoelen kunnen de staalkabels van de buitenste gordelspanners overmatig buigen. Hierdoor kunnen de staalkabels beschadigen en breken. |
| Materiële gevolgen | Indien de staalkabel beschadigd is kan deze minder kracht opnemen. Indien de staalkabel gebroken is werkt de veiligheidsgordel niet meer. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt uitgenodigd een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal de gordelspanners op beschadiging controleren en indien nodig vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800 34280000 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De staalkabel die de gordelspanner verbindt met de gordelspanner kan verbuigen en beschadigen. Als gevolg daarvan kan deze bij een ongeval niet voldoende kracht opvangen. |
| Materiële gevolgen | Mogelijk niet voldoende bescherming bieden bij een ongeval. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De gordelspanner wordt dan vervangen voor een verbeterde versie. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | Bij het activeren van de bestuurdersairbag kan ten gevolge van een te hoge druk van het opblaassysteem de behuizing van de het opblaassysteem barsten. |
| Materiële gevolgen | Indien de behuizing van het opblaasmechanisme barst kunnen metalen fragmenten hiervan de inzittenden raken en verwonden. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de bestuurdersairbag vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800-08251001 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
143 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
8 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 188 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 12 seconden |
| Ledig gewicht |
1293 kg
|
| Massa rijklaar |
1935 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1935 kg
|
| Laadvermogen | 642 kg |
| Trekgewicht geremd | 1050 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 680 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 67 à € 73 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 11-11-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 16""" |
| 12v aansluiting |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Afdekking van de bagageruimte |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Airco (automatisch) |
| Airco en warmtewerende voorruit |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| antenne |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Anti doorSlip Regeling |
| APK |
| APK bij aflevering |
| Armsteun voor |
| audioinstallatie |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer |
| Boordcomputer (verbruik e.d.) |
| Brake Assist System |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels van binnenuit verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| bumpers en spiegels in car.kleur |
| Centrale deurvergrendeling |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| dealer onderhouden |
| Dimlichten automatisch |
| Edition+ pakket |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische handrem |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Halogeen mistlampen |
| Hoofdsteunen actief |
| Hoofdsteunen voor |
| hoofdsteunen voor en achter |
| incl boekjes |
| Interieurverlichtingspakket |
| isofix bevestiging |
| Lederen stuurwiel |
| lederen stuurwiel en versnellingspook |
| Lederen versnellingspook |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| metaalkleur |
| Metallic lak |
| Mistlampen voor |
| Multifunctioneel stuurwiel met boordcomputer |
| Multimedia-voorbereiding |
| nationale autopas |
| onderhoudsboekjes aanwezig |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensoren |
| Parkeersensoren achter |
| Parkeersensoren voor |
| Parkeersensoren voor & achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Premium audio |
| Radio-CD/MP3 speler |
| radio CD speler |
| Regensensor |
| ruitenwisser achter |
| Side Impact Protection System |
| Spiegels: linksbuiten en binnen automatisch dimmend |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Warmtewerende voorruit |
| zeer mooie en technisch goed onderhouden auto |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.