06-09-2011
Diesel
Automaat
358.837 km
2.400 cc
7 l/100km
06-09-2011
Diesel
Automaat
358.837 km
2.400 cc
7 l/100km
| Kenteken | 46-XKV-8 Switch kenteken |
| Merk | VOLVO |
| Model | XC60 |
| Tellerstand |
358.837 km, op 17-11-2025
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Ocean Blue metallic (blauw) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 2.4 D5 230pk Polestar AWD Ocean Race |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW handelsnaam |
XC60
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Plaats chassisnummer | r. bodemplaat v. voorzitting |
| Omschrijving defect | De veiligheidsgordelkabel van de voorstoelen kan uitrekken en uiteindelijk breken. |
| Materiële gevolgen | De veiligheidsgordelkabel van de voorstoelen kunnen uitrekken en de bevestiging van de veiligheidskabel kan breken waardoor de veiligheidsgordel niet kan worden vastgehouden bij een aanrijding. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | vervangen van de autogordelsluiting. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0345-688888 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 205 km/h |
| Ledig gewicht |
1715 kg
|
| Massa rijklaar |
2505 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2505 kg
|
| Laadvermogen | 790 kg |
| Trekgewicht geremd | 2000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 191 à € 201 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 23-08-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbankverwarming |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achteruitrijcamera |
| Actieve bochtverlichting |
| Afdaal assistent |
| Airbags |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio-navigatie full map |
| audio-navigatie full map + hard disk |
| Audio installatie |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bagage-scheidingsnet |
| Bagagedek |
| bestuurdersairbag |
| Bi-Xenon koplampen |
| Bi-xenon koplampen adaptief |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots herkenning en activatie |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| DVD speler |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Getint glas |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Koplampen adaptief |
| Koplampreiniging |
| Lederen bekleding |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| metaalkleur |
| Metal Mesh aluminium trim |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem full map + hard disk |
| Park Distance Control |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Radio/CD-speler |
| radio CD speler |
| Regensensor |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Servotronic snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging |
| Side Impact Protection System |
| Sportvelgen |
| Spraakbediening |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur en versnellingspook (kunst)leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Trekhaak met afneembare kogel |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| Xenon verlichting |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.