24-02-2000
Benzine
Automaat
280.436 km
1.994 cc
9 l/100km
24-02-2000
Benzine
Automaat
280.436 km
1.994 cc
9 l/100km
| Kenteken | 46-FF-GP Switch kenteken |
| Merk | SUBARU |
| Model | FORESTER |
| Tellerstand |
280.436 km, op 25-04-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat (6 traps) |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 2.0 AWD basis |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW variant |
SF5
|
| RDW uitvoering |
510
|
| RDW handelsnaam |
FORESTER
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*96/79*0029*01 |
| Plaats chassisnummer | r. tegen schutbord onder motorkap |
| Tellerstand |
280.436 km, op 25-04-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Emissieklasse |
Euro 2
|
| CO2 uitstoot |
218 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
9 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
12 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
8 l/100 km
|
| Topsnelheid | 167 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 12 seconden |
| Ledig gewicht |
1320 kg
|
| Massa rijklaar |
1875 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1875 kg
|
| Laadvermogen | 555 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Aantal sleutels | 3 |
| Aantal handzenders | Onbekend |
| Wegenbelasting | € 67 à € 73 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 08-05-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Afdekhoes |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Dakrails |
| Elektrische ramen voor |
| Getint glas |
| Hoofdsteunen voor |
| Koplampreiniging |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.