06-06-2002
Lpg g3 en benzine
Handgeschakeld
309.688 km
1.985 cc
8.8 l/100km
06-06-2002
Lpg g3 en benzine
Handgeschakeld
309.688 km
1.985 cc
8.8 l/100km
| Kenteken | 44-TFD-6 Switch kenteken |
| Merk | SAAB |
| Model | SAAB 9-3 |
| Tellerstand |
309.688 km, op 10-10-2025
|
| Brandstof | Lpg g3 en benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Blauw |
| Uitvoering | 2.0 Turbo SE - LPG-G3 - APK t/m07-2026 |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW handelsnaam |
SAAB 9-3
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Plaats chassisnummer | r. op schutbord onder motorkap |
| Emissieklasse |
Euro 3
|
| Energielabel | E |
| CO2 uitstoot |
210 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
8.8 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
12.6 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6.6 l/100 km
|
| Aantal cilinders |
4
|
| Motorinhoud |
1.985 cc
|
| Turbo | Nee |
| Vermogen |
136 kW (184 pk)
|
| Type gasinstallatie |
G3 gasinstallatie
|
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Ledig gewicht |
1360 kg
|
| Massa rijklaar |
1880 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1880 kg
|
| Laadvermogen | 520 kg |
| Trekgewicht geremd | 1600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 705 kg |
| Kleur | Zwart |
| Wegenbelasting | € 110 à € 117 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 25-07-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterspoiler |
| Airbags |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autotelefoon voorbereiding |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Boordcomputer |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Getint warmtewerend glas |
| Hoofdsteunen achter |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Koplampreiniging |
| Lederen bekleding |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| passagiersairbag |
| Radio/CD-speler |
| Skiluik |
| Spoiler |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur en versnellingspook (kunst)leder |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak |
| Velours bekleding |
| Verstelbare stuurkolom |
| Voorstoelen verwarmd |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.