06-01-2006
Benzine
Handgeschakeld
142.005 km
1.798 cc
7 l/100km
06-01-2006
Benzine
Handgeschakeld
142.005 km
1.798 cc
7 l/100km
| Kenteken | 44-SH-NJ Switch kenteken |
| Merk | Volvo |
| Model | S40 |
| Tellerstand |
142.005 km, op 09-05-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 1.8 Kinetic Airco cruise control Elektrische ramen |
| Carrosserievorm | Sedan |
| RDW variant |
MS21
|
| RDW uitvoering |
MS2142??
|
| RDW handelsnaam |
S40
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2001/116*0076*08 |
| Plaats chassisnummer | midden op schutbord onder motorkap |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
172 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
7 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
10 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6 l/100 km
|
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Ledig gewicht |
1269 kg
|
| Massa rijklaar |
1850 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1850 kg
|
| Laadvermogen | 581 kg |
| Trekgewicht geremd | 1300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 650 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 64 à € 71 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| bestuurdersairbag |
| Boordcomputer |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitentemperatuurmeter |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Getint glas |
| hoofd airbag(s) voor |
| hoofdsteunen voor en achter |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Lederen versnellingspook |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| passagiersairbag |
| Radio/CD-speler |
| radio CD speler |
| Side Impact Protection System |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur verstelbaar |
| Verstelbare stuurkolom |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.