11-01-2002
Benzine
Handgeschakeld
293.055 km
2.435 cc
9 l/100km
11-01-2002
Benzine
Handgeschakeld
293.055 km
2.435 cc
9 l/100km
| Kenteken | 44-HX-LS Switch kenteken |
| Merk | VOLVO |
| Model | S80 |
| Tellerstand |
293.055 km, op 28-04-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (5 versnellingen) |
| Kleur | Bruin |
| Uitvoering | 2.4 Dynamic Airco Cruise Apk tot 06-03-2027 |
| Carrosserievorm | Sedan |
| RDW variant |
TS65
|
| RDW uitvoering |
TS65P200
|
| RDW handelsnaam |
S80
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Beige |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*98/14*0028*08 |
| Emissieklasse |
Euro 3
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
211 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
9 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
12 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
7 l/100 km
|
| Topsnelheid | 205 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 11 seconden |
| Afmetingen | 482,00 x 183,00 x 145,00 cm |
| Ledig gewicht |
1478 kg
|
| Massa rijklaar |
2020 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2020 kg
|
| Laadvermogen | 542 kg |
| Trekgewicht geremd | 1800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Beige |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 85 à € 92 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 06-03-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| 2 sleutels |
| 5 deurs |
| 5 Persoons |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airco |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centr. deurvergrendeling |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Cruise controle |
| Electrische ramen |
| Electrisch spiegels |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Getint glas |
| Koplampreiniging |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Mistlampen voor |
| NIEUW APK |
| Niveauregeling automatisch |
| Regensensor |
| Skiluik |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Velours bekleding |
| Verlaagde carrosserie |
| Verwarmde voorstoelen |
| vol leer |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.