27-01-2009
Benzine
Handgeschakeld
137.854 km
1.598 cc
5 l/100km
27-01-2009
Benzine
Handgeschakeld
137.854 km
1.598 cc
5 l/100km
| Kenteken | 44-HPR-7 Switch kenteken |
| Merk | MINI |
| Model | MINI COOPER |
| Tellerstand |
137.854 km, op 12-03-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 1.6 Cooper Business Line apk 02 -2027 |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW variant |
MF31
|
| RDW uitvoering |
AA
|
| RDW handelsnaam |
MINI COOPER
|
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0343*07 |
| Plaats chassisnummer | op r. schroefveerkoker onder motorkap |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
129 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
6.9 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4.5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 203 km/h |
| Ledig gewicht |
1040 kg
|
| Massa rijklaar |
1515 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1515 kg
|
| Laadvermogen | 475 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 40 à € 43 per maand |
| Bijtelling | 20 % |
| APK vervaldatum | 18-02-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Airbags |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun voor |
| ASR |
| AUX AANSLUITING |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bi-Xenon koplampen |
| Bluethooth |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegel rechts |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Centraal deurvergrendeling met afstandbediening |
| Centraal deurvergrendeling met sleutels |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Clima controle |
| Cruiscontrolle |
| Cruise Control |
| EDB |
| Elc buiten spiegels |
| Elc ramen |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Geluid boxen achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem uitneembaar |
| Parkeer sensoren achter |
| passagiersairbag |
| Radio/CD-speler |
| radio CD speler |
| Rdio in stuur bedienbaar |
| Sportvelgen |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| STUURBEKRACHTIGIN |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Xenon verlichting |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.