10-02-2012
Benzine
Handgeschakeld
118.440 km
1.999 cc
8 l/100km
10-02-2012
Benzine
Handgeschakeld
118.440 km
1.999 cc
8 l/100km
| Kenteken | 43-SZS-4 Switch kenteken |
| Merk | Volvo |
| Model | S40 |
| Tellerstand |
118.440 km, op 28-10-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (5 versnellingen) |
| Kleur | Smoke grey metallic (grijs) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 2.0 Limited Edition 118.400 km 1e Eigenaar NL-auto |
| Carrosserievorm | Sedan |
| RDW type |
M
|
| RDW variant |
MS43
|
| RDW uitvoering |
MS4352??
|
| RDW handelsnaam |
S40
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2001/116*0076*25 |
| Plaats chassisnummer | midden op schutbord onder motorkap |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | D |
| CO2 uitstoot |
176 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
8 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
11 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6 l/100 km
|
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 10 seconden |
| Ledig gewicht |
1267 kg
|
| Massa rijklaar |
1850 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1850 kg
|
| Laadvermogen | 583 kg |
| Trekgewicht geremd | 1350 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 650 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 67 à € 73 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| APK vervaldatum | 30-01-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 16""" |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| 1e eigenaar |
| 17" Lichtmetalen velgen |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Anti Slip Control |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio-installatie |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Centrale deurvergrendeling afstandsbediening |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Climate Controle |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Brake Distribution |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Getint glas |
| Hoofdsteunen actief |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| Leder interieur |
| Lichtmetalen velgen |
| Metallic lak |
| NAP rapport |
| Navigatie-systeem full map + hard disk |
| Navigatie systeem |
| Nederlandse auto met NAP |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensoren achter |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| PDC in de achterbumper |
| Regensensor |
| Startblokkering |
| Startonderbreking |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Toerenteller |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Verwarmde voorstoelen |
| Voorstoelen verwarmd |
| Wis-/was installatie voor koplampen |
| Xenon verlichting |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.