20-10-2011
Diesel
Handgeschakeld
201.567 km
1.248 cc
4 l/100km
20-10-2011
Diesel
Handgeschakeld
201.567 km
1.248 cc
4 l/100km
| Kenteken | 43-SKV-8 Switch kenteken |
| Merk | FIAT |
| Model | FIAT PUNTO |
| Tellerstand |
201.567 km, op 29-05-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Handgeschakeld (5 versnellingen) |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 49D |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
199
|
| RDW handelsnaam |
FIAT PUNTO
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e3*2001/116*0217*23 |
| Plaats chassisnummer | r. op bodemplaat by voorzitting |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | A |
| CO2 uitstoot |
90 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
4 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
4 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
3 l/100 km
|
| Topsnelheid | 172 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 13 seconden |
| Afmetingen | 407,00 x 169,00 x 149,00 cm |
| Ledig gewicht |
1120 kg
|
| Massa rijklaar |
1705 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1705 kg
|
| Laadvermogen | 585 kg |
| Trekgewicht geremd | 1000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Wegenbelasting | € 111 à € 115 per maand |
| Bijtelling | 14 % |
| APK vervaldatum | 30-03-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 15""" |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Electronic Brake Distribution |
| Elektrische deurvergrendeling |
| Elektrische ramen |
| Elektrische ramen voor |
| Hoofdsteunen achter |
| Mistlampen |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.