28-06-2006
Benzine
Handgeschakeld
91.809 km
2.378 cc
10 l/100km
28-06-2006
Benzine
Handgeschakeld
91.809 km
2.378 cc
10 l/100km
| Kenteken | 42-TB-JG Switch kenteken |
| Merk | MITSUBISHI |
| Model | MITSUBISHI OUTLANDER |
| Tellerstand |
91.809 km, op 29-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (5 versnellingen) |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 2.4 Invite Scott 4WD|1e Eig|NAP |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW variant |
CU521
|
| RDW uitvoering |
1FBBB5A5
|
| RDW handelsnaam |
MITSUBISHI OUTLANDER
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0227*06 |
| Plaats chassisnummer | midden tegen schutbord onder motorkap |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | F |
| CO2 uitstoot |
233 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
10 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
13 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
8 l/100 km
|
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 10 seconden |
| Afmetingen | 455,00 x 175,00 x 162,00 cm |
| Ledig gewicht |
1530 kg
|
| Massa rijklaar |
2070 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2070 kg
|
| Laadvermogen | 540 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 570 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 85 à € 92 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 08-07-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| 1e eigenaar |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| APK |
| Armsteun |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels inklapbaar |
| Buitenspiegels van binnenuit verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| bumpers en spiegels in car.kleur |
| Centrale deurvergrendeling |
| Centrale deurvergrendeling en elektrische ramen. |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Dakspoiler |
| Derde remlicht |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic climate controle |
| Elektrische ramen |
| Elektrische ramen voor |
| Extra getint glas |
| handgeschakeld |
| hoofdsteunen voor en achter |
| incl boekjes |
| Lederen stuurwiel |
| lederen stuurwiel en versnellingspook |
| Lederen versnellingspook |
| Mistlampen voor |
| nationale autopas |
| onderhoudsboekjes aanwezig |
| Startblokkering |
| Stoffen bekleding |
| Stuurbekrachtiging |
| Toerenteller |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.