06-01-2011
Benzine
Automaat
59.050 km
1.591 cc
7 l/100km
06-01-2011
Benzine
Automaat
59.050 km
1.591 cc
7 l/100km
| Kenteken | 40-PBB-5 Switch kenteken |
| Merk | HYUNDAI |
| Model | IX20 |
| Tellerstand |
59.050 km, op 10-01-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.6i i-Vision AUTOMAAT | 1e EIGENAAR | TREKHAAK | NIEUWE ALL-SEASON BANDEN | CRUISE CONTROL | CLIMA-AIRCO | |
| Carrosserievorm | MPV |
| RDW type |
JC
|
| RDW variant |
F5P51
|
| RDW uitvoering |
A41BZ1
|
| RDW handelsnaam |
IX20
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*0207*00 |
| Plaats chassisnummer | r. dwarsbalk by voorzitting |
| Omschrijving defect | Water kan binnentreden in het handremgedeelte van de remklauwen op de achteras. Hierdoor kan de hevel van de parkeerrem blijven hangen. |
| Materiële gevolgen | Niet geheel vrijkomen van de handrem en verhoogde slijtage van de remblokken. De bestuurder kan het onverklaarbaar afremmen van het voertuig en warmteontwikkeling aan de achterwielen waarnemen. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De distributeur roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De eigenaar wordt verzocht op korte termijn contact op te nemen met de merkdealer. Deze zal de remklauwen waar de handrem op gemonteerd zijn preventief repareren. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: (Nog) niet bekend Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
154 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
7 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
8 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6 l/100 km
|
| Topsnelheid | 178 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 12 seconden |
| Ledig gewicht |
1169 kg
|
| Massa rijklaar |
1730 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1730 kg
|
| Laadvermogen | 561 kg |
| Trekgewicht geremd | 1100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 550 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 58 à € 63 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 08-01-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 16""" |
| 1e eigenaar |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verschuifbaar |
| Achterruit verwarming |
| Afst. bed. voor centr. deurvergr. |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Airco (automatisch) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| APK |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Automaat |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Boordcomputer |
| Buitensp.elektr.verstel-verwarmb.+inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektronisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels inklapbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| bumpers en spiegels in car.kleur |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Climate control |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische spiegels |
| Extra getint glas |
| Halogeen mistlampen |
| hoofdsteunen voor en achter |
| incl boekjes |
| Isofix |
| lederen stuurwiel en versnellingspook |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| Metallic lak |
| Middenarmsteun achter |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen voor |
| Multifunctioneel stuurwiel |
| Multimedia-voorbereiding |
| nationale autopas |
| onderhoudsboekjes aanwezig |
| Parkeersensor achter |
| Radio |
| Radio+USB+AUX |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Startblokkering |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Trekhaak |
| zeer mooie en technisch goed onderhouden auto |
| Zij airbag(s) |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.