10-06-2009
Benzine
Handgeschakeld
162.424 km
1.598 cc
7 l/100km
10-06-2009
Benzine
Handgeschakeld
162.424 km
1.598 cc
7 l/100km
| Kenteken | 40-JFV-3 Switch kenteken |
| Merk | PEUGEOT |
| Model | 308 |
| Tellerstand |
162.424 km, op 24-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.6 THP XT|LEER|AIRCO|CRUIS CONTROL|TREKHAAK|PANO|PDC|NAP| |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW variant |
C5FX
|
| RDW uitvoering |
C
|
| RDW handelsnaam |
308
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2001/116*0362*00 |
| Plaats chassisnummer | r. tegen schroefveerkoker onder motorkap |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
167 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
7 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
10 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6 l/100 km
|
| Topsnelheid | 213 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Ledig gewicht |
1302 kg
|
| Massa rijklaar |
1826 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1826 kg
|
| Laadvermogen | 524 kg |
| Trekgewicht geremd | 1650 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 700 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 67 à € 73 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 30-03-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 16""" |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side achter |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun voor |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Metallic lak |
| Mistlampen voor |
| Panoramadak |
| Panorama dak |
| Parkeersensor achter |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Regensensor |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak |
| Warmtewerende voorruit |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.