30-04-2013
Diesel
Automaat
349.678 km
2.400 cc
7 l/100km
30-04-2013
Diesel
Automaat
349.678 km
2.400 cc
7 l/100km
| Kenteken | 3-XLF-20 Switch kenteken |
| Merk | VOLVO |
| Model | XC70 |
| Tellerstand |
349.678 km, op 22-05-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Automaat (6 traps) |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | 2.4 D5 SUMMUM / COMPLETE HISTORIE / UNIEKE STAAT! |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
B
|
| RDW variant |
BZ82
|
| RDW uitvoering |
BZ8256??
|
| RDW handelsnaam |
XC70
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2001/116*0065*21 |
| Plaats chassisnummer | r. voorzitting |
| Omschrijving defect | De veiligheidsgordelkabel van de voorstoelen kan uitrekken en uiteindelijk breken. |
| Materiële gevolgen | De veiligheidsgordelkabel van de voorstoelen kunnen uitrekken en de bevestiging van de veiligheidskabel kan breken waardoor de veiligheidsgordel niet kan worden vastgehouden bij een aanrijding. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | vervangen van de autogordelsluiting. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0345-688888 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | D |
| CO2 uitstoot |
179 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
7 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
9 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6 l/100 km
|
| Topsnelheid | 205 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Afmetingen | 484,00 x 186,00 x 160,00 cm |
| Ledig gewicht |
1710 kg
|
| Massa rijklaar |
2400 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2400 kg
|
| Laadvermogen | 690 kg |
| Trekgewicht geremd | 2100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 198 à € 207 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 30-04-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 18""" |
| 4 WD |
| ABS |
| Accident Avoidance System |
| Achterspoiler in kleur carrosserie |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag. zijdelings acht.2x |
| Airbag. zijdelings voor 2x |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Airconditioning. automat. |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Anti Slip Control |
| Armleuning midden achter |
| Armleuning midden voor |
| Audio-navigatie full map |
| Audio installatie |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| AUX-in |
| Bandenspanningscontrole |
| Bekerhouder achter |
| Bekerhouders voor |
| Bekerhouder voor |
| Bestuurdersstoel hoogte verstelbaar |
| Bi-Xenon koplampen |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels inklapbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Bumpers in kleur carrosserie |
| Centr. deurvergr. afstand. |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Comfort stoelen |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Dealeronderhouden |
| Deelbare achterbank |
| El. verstelb. spiegels. verwarmd |
| Electronic Brake Distribution |
| Electronic Stability Program |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische achterklep |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen |
| ESP |
| Halogeen mistlampen |
| Hard disk |
| Hill hold-functie |
| Houten versnellingspook |
| Koplampen adaptief |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Middenarmsteun |
| Mistlampen |
| Multifunctioneel stuur |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| Onderhoudsboekje aanwezig |
| Regensensor |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Startblokkering |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Trekhaak. afneembaar |
| Wis-/was installatie voor koplampen |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.