28-01-2014
Benzine
Automaat
157.748 km
1.798 cc
6 l/100km
28-01-2014
Benzine
Automaat
157.748 km
1.798 cc
6 l/100km
| Kenteken | 3-TDK-90 Switch kenteken |
| Merk | AUDI |
| Model | A4 AVANT |
| Tellerstand |
157.748 km, op 21-04-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | 1.8 TFSI Sport Edition |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
B8
|
| RDW variant |
ACJEBF1
|
| RDW uitvoering |
FAVAW010RB8K1S57MMEM
|
| RDW handelsnaam |
A4 AVANT
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0430*29 |
| Plaats chassisnummer | r. schroefveerkoker |
| Omschrijving defect | Er zit een fout in de software van het airbagregelapparaat. |
| Materiële gevolgen | De voorairbags worden niet geactiveerd en bieden daardoor niet de noodzakelijke bescherming. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. Deze voert dan een software-update uit. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: Niet bekend Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
139 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5.4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 215 km/h |
| Ledig gewicht |
1505 kg
|
| Massa rijklaar |
2100 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2100 kg
|
| Laadvermogen | 595 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 3 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 85 à € 92 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 24-09-2026 |
| Aanhanger trekgewicht 1500 kg |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio- Aux aansluiting |
| Audio- bluetooth streaming |
| Audio- media-in aansluiting |
| Audio-navigatie full map |
| Audio- stuurbediening |
| Audio- USB aansluiting |
| Automatische airco ECC |
| Bagage-scheidingsnet |
| bestuurdersairbag |
| Bi-Xenon koplampen |
| Bluetooth |
| Bluetooth telefoon |
| Boordcomputer |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling (afst.bed) |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Chroompakket |
| Comfortstoel(en) |
| Cruise Control |
| Cruisecontrol |
| Dagrijverlichting Led |
| Dakrails |
| Dakspoiler |
| dealer onderhouden |
| Dimlichten automatisch |
| EcoDrive systeem |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektr. pakket |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Facelift Model |
| Hemelbekleding zwart |
| hill start assist |
| Hoogglans interieurafwerking |
| Info- display in tellerklok |
| Isofix |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Koplampreiniging |
| Led achterlampen |
| Leder stuurwiel met functietoetsen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Licht & zichtpakket |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| Lichtsensor |
| LM velgen 18 inch |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Multimediasysteem |
| Navigatiesysteem full map + hard disk |
| Navigatiesysteem met kleurenscherm |
| Park Distance Control |
| Parkeersensoren |
| passagiersairbag |
| Radio/CD-speler |
| radio CD speler |
| Regensensor |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Sportonderstel |
| Sportpakket |
| Sportstoelen |
| Sportvelgen |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuurwielverstelling (hoogte en diepte) |
| Trekhaak |
| trekhaak (afneembaar) |
| Vermoeidheids herkenning |
| Voorstoelen met hoogte verstelling |
| Xenon verlichting |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.