13-12-2013
Benzine
Handgeschakeld
170.062 km
1.364 cc
6 l/100km
13-12-2013
Benzine
Handgeschakeld
170.062 km
1.364 cc
6 l/100km
| Kenteken | 3-SVH-52 Switch kenteken |
| Merk | OPEL |
| Model | MOKKA |
| Tellerstand |
170.062 km, op 27-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Blauw |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.4 T Edition org.NL trekhaak |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
J-A
|
| RDW variant |
JMXXFXX
|
| RDW uitvoering |
M44PFXGXHHB
|
| RDW handelsnaam |
MOKKA
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*0537*04 |
| Plaats chassisnummer | r. schutbord |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
139 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
8 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 193 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 10 seconden |
| Afmetingen | 428,00 x 177,00 x 166,00 cm |
| Ledig gewicht |
1294 kg
|
| Massa rijklaar |
1828 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1828 kg
|
| Laadvermogen | 534 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Wegenbelasting | € 67 à € 73 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 26-05-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 18""" |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Anti Slip Control |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Electronic Brake Distribution |
| Electronic Stability Program |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Halogeen mistlampen |
| Hill hold-functie |
| Lederen stuurwiel |
| Metallic lak |
| Multimedia-voorbereiding |
| onderhoudsboekjes aanwezig |
| Open dak |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.