30-03-2011
Benzine
Automaat
204.900 km
2.979 cc
8 l/100km
30-03-2011
Benzine
Automaat
204.900 km
2.979 cc
8 l/100km
| Kenteken | 39-PVR-7 Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | 535I |
| Tellerstand |
204.900 km, op 11-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Sophistograu (grijs) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 535i Sedan 306pk High Executive | M Sport | Trekhaak | Navi | Leder | Comfortstoel | 20 inch | NL Auto | |
| Carrosserievorm | Sedan |
| RDW type |
5L
|
| RDW variant |
FR71
|
| RDW uitvoering |
5B
|
| RDW handelsnaam |
535I
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*0363*04 |
| Plaats chassisnummer | r. motorruimte |
| Omschrijving defect | De klinknagels, waarmee de twee helften van de flexibele koppeling in de cardanas aan elkaar zijn bevestigd, zijn onvoldoende sterk. Hierdoor kunnen de klinknagels breken en raken de twee helften van de flexibele koppeling los. |
| Materiële gevolgen | De aandrijving tussen versnellingsbak en achteras kan wegvallen. Hierdoor heeft het voertuig geen aandrijving meer. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de flexibele koppeling controleren en indien nodig vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0992234 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | Er is mogelijk naderhand een ander stuurwiel gemonteerd met een airbag waarvan het gas in de gasgenerator kan verouderen. |
| Materiële gevolgen | Het kan niet worden uitgesloten dat bij het activering van de airbag na een ongeval een te hoge druk in de gasgenerator ontstaat, waardoor deze barst en rondvliegende metalen onderdelen ernstig of in extreme gevallen dodelijk letsel veroorzaken. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | De fabrikant raadt u ten zeerste aan om van verder gebruik af te zien en onmiddellijk een afspraak te maken met een BMW-vestiging of BMW-partner. Deze zal de bestuurdersairbag controleren en indien nodig vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0992234 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
195 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
8 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
11.9 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6.4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Ledig gewicht |
1675 kg
|
| Massa rijklaar |
2310 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2310 kg
|
| Laadvermogen | 635 kg |
| Trekgewicht geremd | 2000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 103 à € 112 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 02-10-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterspoiler |
| Airbags |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| Alarm klasse 3 |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| ASR |
| Audio-navigatie full map |
| Audio installatie |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bi-Xenon koplampen |
| Binnen/buitenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Bluetooth |
| Buitenspiegel rechts |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Comfortstoelen met elektr. verstelling en geheugen |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Getint glas |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Koplampreiniging |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieur |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 20" |
| metaalkleur |
| Microvezel bekleding |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Navigatiesysteem |
| Park Distance Control |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Regensensor |
| Schakelpaddles |
| Spoiler |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Sportvelgen |
| Start/stop systeem |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Trekhaak |
| Trekhaak met afneembare kogel |
| Voorstoelen verwarmd |
| Xenon verlichting |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.