24-04-2010
Benzine
Handgeschakeld
122.046 km
1.975 cc
8 l/100km
24-04-2010
Benzine
Handgeschakeld
122.046 km
1.975 cc
8 l/100km
| Kenteken | 38-KNJ-9 Switch kenteken |
| Merk | HYUNDAI |
| Model | TUCSON |
| Tellerstand |
122.046 km, op 16-04-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 2.0i Style(Vol Opties)Airco PDC Cruisecontrol |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW variant |
ADZ
|
| RDW uitvoering |
V
|
| RDW handelsnaam |
TUCSON
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2001/116*0087*09 |
| Plaats chassisnummer | r. op dwarsbalk onder voorzitting |
| Omschrijving defect | De remlichtschakelaar kan defect raken waardoor de werking van de remlichten niet gewaarborgd is. |
| Materiële gevolgen | Niet oplichten van de remlichten indien met het voertuig geremd wordt. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De producent/distributeur roept de betreffende voertuigen/producten terug neemt maatregelen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met een merkdealer.Deze zal de remlichtschakelaar vervangen door een gemodificeerd exemplaar. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: (Nog) niet bekend Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | D |
| CO2 uitstoot |
190 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
8 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
10.4 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6.6 l/100 km
|
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Ledig gewicht |
1437 kg
|
| Massa rijklaar |
2050 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2050 kg
|
| Laadvermogen | 613 kg |
| Trekgewicht geremd | 1400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 76 à € 83 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 24-04-2027 |
| (Inruil / Financial lease / Financiering mogelijk!) |
| 1e eigenaar |
| 2 sleutels of meer |
| 4-cilinder motor |
| 5-deurs (5drs.) |
| 100% onderhouden |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbags |
| Airco (automatisch) |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| APK bij aflevering |
| APK gekeurd |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autotelefoon voorbereiding |
| Bagage-afdekhoes |
| bestuurdersairbag |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dakdragers |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Distributieriem is vervangen |
| Documentatie aanwezig |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Extra getint glas achter |
| Glas getint met warmtewerende functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Inspectie garantie |
| Isofix (bevestiging voor kinderzitjes) |
| KM-stand certificaat aanwezig |
| Lederen bekleding |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| Metallic lak |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Onderhoudshistorie aanwezig |
| Origineel NL-geleverd |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensoren (PDC) |
| passagiersairbag |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Ramen voor & achter elektrisch bedienbaar |
| Rokersvrij |
| Schadevrij |
| Sidebars |
| Startonderbreker |
| Stoelverwarming |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur en versnellingspook (kunst)leder |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.