17-04-2004
Benzine
Automaat
292.292 km
2.521 cc
11 l/100km
17-04-2004
Benzine
Automaat
292.292 km
2.521 cc
11 l/100km
| Kenteken | 37-PB-BB Switch kenteken |
| Merk | Volvo |
| Model | XC70 |
| Tellerstand |
292.292 km, op 24-03-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat (5 traps) |
| Kleur | Rood |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 2.5 T Geartronic Comfort Line |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW variant |
SZ59
|
| RDW uitvoering |
SZ59G7A0
|
| RDW handelsnaam |
XC70
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Interieurkleur | Beige |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2001/116*0040*10 |
| Plaats chassisnummer | midden tegen schutbord onder motorkap |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | F |
| CO2 uitstoot |
266 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
11 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
15 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
9 l/100 km
|
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Afmetingen | 473,00 x 186,00 x 156,00 cm |
| Ledig gewicht |
1668 kg
|
| Massa rijklaar |
2220 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2220 kg
|
| Laadvermogen | 552 kg |
| Trekgewicht geremd | 1800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Beige |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 103 à € 112 per maand |
| Bijtelling | 35 % |
| APK vervaldatum | 28-04-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Bagage-scheidingsnet |
| Bagagedek |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Climate control |
| Elektr. kindersloten achter |
| Elektrische ramen voor en achter |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Family-Line |
| Getint glas |
| hoofdsteunen voor en achter |
| Kinderzitje(s) geintegreerd in achterbank |
| Koplampreiniging |
| Lederen bekleding |
| Lederen versnellingspook |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen meer-spaaks 16" |
| Metaalkleur parelmoer |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen voor |
| Niveauregeling automatisch |
| Regensensor |
| skid plate achter |
| skid plate voor |
| Standkachel |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.