11-02-2004
Benzine
Automaat
278.016 km
2.378 cc
10 l/100km
11-02-2004
Benzine
Automaat
278.016 km
2.378 cc
10 l/100km
| Kenteken | 36-NT-GG Switch kenteken |
| Merk | MITSUBISHI |
| Model | MITSUBISHI OUTLANDER |
| Tellerstand |
278.016 km, op 23-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat (4 traps) |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 2.4 Sport 4WD |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW variant |
CU521
|
| RDW uitvoering |
1DABC4A5
|
| RDW handelsnaam |
MITSUBISHI OUTLANDER
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0227*01 |
| Plaats chassisnummer | midden tegen schutbord onder motorkap |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | F |
| CO2 uitstoot |
240 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
10 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
14 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
8 l/100 km
|
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 11 seconden |
| Afmetingen | 455,00 x 175,00 x 162,00 cm |
| Ledig gewicht |
1535 kg
|
| Massa rijklaar |
2070 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2070 kg
|
| Laadvermogen | 535 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 570 kg |
| Wegenbelasting | € 85 à € 92 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 10-02-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 16""" |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Dakrails |
| Electronic climate controle |
| Elektrische ramen |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Extra getint glas |
| Houtafwerking interieur |
| Lederen stuurwiel |
| Lichtmetalen velgen |
| Mistlampen voor |
| Parkeersensoren achter |
| Parrot Carkit |
| Startblokkering |
| Trekhaak |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.