12-05-2006
Benzine
Automaat
375.095 km
2.521 cc
11 l/100km
12-05-2006
Benzine
Automaat
375.095 km
2.521 cc
11 l/100km
| Kenteken | 35-SV-DP Switch kenteken |
| Merk | VOLVO |
| Model | XC70 |
| Tellerstand |
375.095 km, op 30-04-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat (5 traps) |
| Kleur | Blauw |
| Uitvoering | 2.5 T Ocean Race Trekhaak Xenon Navi Camera PDC Mooi! |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW variant |
SZ59
|
| RDW uitvoering |
SZ5957??
|
| RDW handelsnaam |
XC70
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2001/116*0040*15 |
| Plaats chassisnummer | midden tegen schutbord onder motorkap |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | F |
| CO2 uitstoot |
266 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
11 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
16 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
9 l/100 km
|
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Ledig gewicht |
1642 kg
|
| Massa rijklaar |
2200 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2200 kg
|
| Laadvermogen | 558 kg |
| Trekgewicht geremd | 1800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 1 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 94 à € 102 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 18-05-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| 4 Goede Michelin Banden |
| 4 Hankook Winterbanden |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Audio-navigatiesysteem |
| Audioinstallatie met CD-wisselaar |
| Bi-Xenon koplampen |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Goed onderhouden |
| Hoedenplank |
| Koplampreiniging |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Metallic lak |
| Mistlampen voor |
| Niveauregeling automatisch |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Regensensor |
| Rook en huisdier vrij |
| Rubberen mat laadruimte |
| Rubberen vloermatten |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Toerenteller |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Trekhaak |
| Verwarmde voorstoelen |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Winterset |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.