14-02-2008
Diesel
Handgeschakeld
279.814 km
1.997 cc
6 l/100km
14-02-2008
Diesel
Handgeschakeld
279.814 km
1.997 cc
6 l/100km
| Kenteken | 33-ZH-RV Switch kenteken |
| Merk | Volvo |
| Model | C70 Convertible |
| Tellerstand |
279.814 km, op 01-04-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 2.0D Kinetic |
| Carrosserievorm | Cabriolet |
| RDW variant |
MC75
|
| RDW uitvoering |
MC7551??
|
| RDW handelsnaam |
C70
|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2001/116*0076*13 |
| Plaats chassisnummer | midden op schutbord onder motorkap |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
161 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
8 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 205 km/h |
| Ledig gewicht |
1606 kg
|
| Massa rijklaar |
2090 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2090 kg
|
| Laadvermogen | 484 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 183 à € 192 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 29-05-2025 |
| Achterbank neerklapbaar |
| Airbag |
| Airbag passagier |
| Airbags |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| ASR |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Audioinstallatie met CD-wisselaar |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Centrale deurvergrendeling |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Electronic Brake Distribution |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen voor |
| hoofdsteunen voor en achter |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| lederen/stof bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| lendesteun |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lendesteunen |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| Radio/CD-speler |
| radio CD speler |
| Regensensor |
| Sportvelgen |
| Startonderbreker |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Traction Control |
| Verstelbare stuurkolom |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.