04-01-2007
Benzine
Handgeschakeld
293.010 km
1.598 cc
8 l/100km
04-01-2007
Benzine
Handgeschakeld
293.010 km
1.598 cc
8 l/100km
| Kenteken | 33-TR-PK Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | 116I |
| Tellerstand |
293.010 km, op 09-04-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Blauw |
| Uitvoering | 116i Business Line |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
187
|
| RDW variant |
UF11
|
| RDW uitvoering |
01
|
| RDW handelsnaam |
116I
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0287*09 |
| Plaats chassisnummer | op r. schroefveerkoker onder motorkap |
| Omschrijving defect | Na enkele jaren kan er door luchtvochtigheid en temperatuurschommelingen bij de bestuurdersairbag een defect ontstaan aan de gasgenerator. |
| Materiële gevolgen | Er kan niet worden uitgesloten dat bij een airbagactivering na een botsing een te hoge druk ontstaat in de gasgenerator, als deze ontploft kunnen de rondvliegende metalen delen ernstige verwondingen veroorzaken en in het extreemste geval zelf tot de dood leiden. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. Deze zal de airbag vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0992234 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | D |
| CO2 uitstoot |
180 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
8 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
10.5 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5.8 l/100 km
|
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Ledig gewicht |
1220 kg
|
| Massa rijklaar |
1745 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1745 kg
|
| Laadvermogen | 525 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 635 kg |
| Wegenbelasting | € 58 à € 63 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 23-09-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Airbags |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Armsteun voor |
| Autotelefoon voorbereiding |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegel rechts |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centr. deurvergr. met a.b. en startblokkering |
| Centrale vergrendeling |
| Cruise Control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Getint glas |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen achter |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Navigatiesysteem |
| passagiersairbag |
| Radio/CD-speler |
| radio CD speler |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen voor |
| Sportstuur |
| Sportvelgen |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Verstelbare stuurkolom |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.