09-02-2005
Benzine
Automaat
186.317 km
3.189 cc
14 l/100km
09-02-2005
Benzine
Automaat
186.317 km
3.189 cc
14 l/100km
| Kenteken | 33-PP-VL Switch kenteken |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | TOUAREG |
| Tellerstand |
186.317 km, op 12-03-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 3.2 V6 / goed onderhouden 4x4 |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW variant |
SEAZZX11
|
| RDW uitvoering |
AGAA69D00117U0GG
|
| RDW handelsnaam |
TOUAREG
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0203*00 |
| Plaats chassisnummer | r. in kofferruimte |
| Tellerstand |
186.317 km, op 12-03-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2024
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | G |
| CO2 uitstoot |
331 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
14 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
19 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
11 l/100 km
|
| Topsnelheid | 203 km/h |
| Ledig gewicht |
2164 kg
|
| Massa rijklaar |
2945 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2945 kg
|
| Laadvermogen | 781 kg |
| Trekgewicht geremd | 3500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 147 à € 161 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 25-09-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruit apart te openen |
| Achterruitwisser |
| Airbags |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun achter |
| ASR |
| Audio-navigatiesysteem |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autotelefoon |
| Autotelefoon voorbereiding |
| Bagagedek |
| bestuurdersairbag |
| Bi-Xenon koplampen |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegel rechts |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centraal deurvergrendeling met afstandbediening |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Clima controle |
| Cruiscontrolle |
| Cruise Control |
| EDB |
| Elc buiten spiegels |
| Elc ramen |
| Elc ramen achter |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrische verstelbaar stoelen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Sper Differentieel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Geluid boxen achter |
| Getint warmtewerend glas |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Lederen bekleding |
| Lederen versnellingspook |
| Lichtmetaalvelgen 18 inch |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| passagiersairbag |
| Radio/CD-speler |
| Rdio in stuur bedienbaar |
| Regensensor |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Sportvelgen |
| Startonderbreker |
| Stoelverwarming |
| STUURBEKRACHTIGIN |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak |
| Verstelbare stuurkolom |
| Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| Xenon verlichting |
| Zij airbag(s) achter |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.