02-07-2004
Benzine
Handgeschakeld
246.305 km
1.998 cc
9 l/100km
02-07-2004
Benzine
Handgeschakeld
246.305 km
1.998 cc
9 l/100km
| Kenteken | 33-PH-ZT Switch kenteken |
| Merk | OPEL |
| Model | ASTRA |
| Tellerstand |
246.305 km, op 02-01-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 2.0 T Sport - vol luxe uitgevoerd! |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW variant |
BF11
|
| RDW uitvoering |
1A07ABLFBJ5
|
| RDW handelsnaam |
ASTRA
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0261*01 |
| Plaats chassisnummer | op bodemplaat by r. voorzitting |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | F |
| CO2 uitstoot |
218 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
9 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
12.9 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6.9 l/100 km
|
| Topsnelheid | 217 km/h |
| Ledig gewicht |
1285 kg
|
| Massa rijklaar |
1860 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1860 kg
|
| Laadvermogen | 575 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 690 kg |
| Wegenbelasting | € 67 à € 73 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 05-03-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Armsteun voor |
| Audioinstallatie met CD-wisselaar |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegel rechts |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Getint glas |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Lederen stoelbekleding |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| passagiersairbag |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen voor |
| Sportstuur |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur leder |
| Stuur verstelbaar |
| Verstelbare stuurkolom |
| Voorstoelen verwarmd |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.