17-01-2011
Benzine
Automaat
169.614 km
4.395 cc
12 l/100km
17-01-2011
Benzine
Automaat
169.614 km
4.395 cc
12 l/100km
| Kenteken | 33-PGS-1 Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | 750I XDRIVE |
| Tellerstand |
169.614 km, op 26-11-2024
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Black Sapphire Metallic (475) (zwart) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | ➡️ |
| Carrosserievorm | Sedan |
| RDW type |
7L
|
| RDW variant |
KC61
|
| RDW uitvoering |
5B
|
| RDW handelsnaam |
750I XDRIVE
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*0276*03 |
| Plaats chassisnummer | r. motorruimte |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | F |
| CO2 uitstoot |
278 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
12 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
17.1 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
8.9 l/100 km
|
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Ledig gewicht |
2005 kg
|
| Massa rijklaar |
2660 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2660 kg
|
| Laadvermogen | 655 kg |
| Trekgewicht geremd | 2100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 124 à € 138 per maand |
| Bijtelling | 35 % |
| APK vervaldatum | 03-02-2027 |
| Achteruitrijcamera |
| Airbags |
| Airbags voor bestuurder en voorpassagier |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Airco separaat achter |
| Alarm |
| Alarm klasse 3 |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti overhel assistent |
| Audio installatie premium |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Auto Start Stop functie |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Basis Bluetooth telefoonvoorbereiding incl. USB-aansluiting en extra 12V aansluiting vooraan (geen telefoonhouder) |
| bestuurdersairbag |
| Bi-Xenon koplampen |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Boordcomputer incl. Check Control en buitentempratuurmeter in info display |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Chrome Line Exterieur (raamlijsten chroom) |
| Chroom raamlijsten |
| Comfortstoelen met elektr. verstelling en geheugen |
| Control Display 6,5" display met 800x400 pixel resolutie |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch |
| Dorpellijsten met aluminium inzet met opschrift BMW |
| Drie automatische 3-punts veiligheidsgordels achter |
| DVD-wisselaar |
| Dynamische Stabiliteits Controle (DSC+), met aanvullende functies |
| Dynamische Tractie Controle (DTC) |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor en achter |
| elektrisch glazen kanteldak |
| Elektrisch glazen schuif-/kanteldak |
| elektrisch glazen schuif-/kanteldak (dubbel) |
| Elektrisch glazen schuifdak |
| elektrisch open dak |
| Elektrisch schuif-/kanteldak |
| elektrisch schuif-/kanteldak met zonnepanelen |
| elektrisch schuifdak |
| elektrisch transparant schuif-/kanteldak |
| elektrisch transparant schuifdak |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektrisch zonnescherm achterruit |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| glazen kanteldak |
| glazen schuif-/kanteldak |
| Glazen schuifdak |
| Grille met verchroomde omlijsiting en zwarte spijlen |
| Head-up display |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdairbags voor voor- en achterinzittenden |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| IDrive controller |
| ISOFIX bevestigingsysteem voor kinderzitjes achterin |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Knipperlichten in buitenspiegels geïntegreerd |
| Koplampen adaptief |
| Koplampreiniging |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieur |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen (20) |
| Lichtmetalen velgen 20" |
| Luchtvering |
| Luxe lederen bekleding |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multifunctioneel sportstuurwiel, 3-spaaks, met leder bekleed |
| Navigatiescherm 8.8 inch Display via iDrive controller (groot-beeld) |
| Navigatiesysteem |
| navigatiesysteem full map |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Park Distance Control (PDC) voor- en achterzijde (incl. optische weergave) |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Radio/CD-speler |
| radio CD speler |
| Regensensor |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Schuif-/kanteldak |
| schuif-/kanteldak transparant |
| Schuifdak |
| schuifdak (dubbel) |
| schuifdak transparant |
| Side airbags voor de bestuurder en de voorpassagier |
| Sportvelgen |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur multifunctioneel |
| Trekhaak |
| Twee 12V aansluiting voor |
| Twee bekerhouders voorin |
| Uitlaateindpijp, dubbele ronde pijp, links |
| USB poort |
| Voorstoelen verwarmd |
| Xenon verlichting |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.