05-11-2010
Benzine
Automaat
281.653 km
1.984 cc
8 l/100km
05-11-2010
Benzine
Automaat
281.653 km
1.984 cc
8 l/100km
| Kenteken | 33-NRT-7 Switch kenteken |
| Merk | Audi |
| Model | A4 Avant |
| Tellerstand |
281.653 km, op 24-07-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 2.0 TFSI quattro Pro Line S | B&O Audio | Navi | Xenon | Trekhaak |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
B8
|
| RDW variant |
ACDNCQ1
|
| RDW uitvoering |
QD7B5013R8K617MGEM0
|
| RDW handelsnaam |
AUDI A4
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0430*17 |
| Plaats chassisnummer | r. schroefveerkoker |
| Catalogusprijs |
€ 60.730
|
| Bruto BPM |
€ 12.226
|
| Import auto | Nee uit Nederland |
| Bouwjaar | 2010 |
| Datum eerste toelating |
05-11-2010
|
| Datum eerste tenaamstelling in Nederland |
05-11-2010
|
| APK geldig tot |
30-07-2026
|
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
179 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
8 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
9.6 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6.7 l/100 km
|
| Topsnelheid | 238 km/h |
| Ledig gewicht |
1580 kg
|
| Massa rijklaar |
2175 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2175 kg
|
| Laadvermogen | 595 kg |
| Trekgewicht geremd | 1700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 90 à € 99 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 30-07-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbags |
| Airco |
| Airco (automatisch) |
| Airconditioning |
| Alarm |
| Alarm klasse 3 |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio-navigatie full map |
| Audio installatie |
| Audio installatie premium |
| Autotelefoon voorbereiding |
| bestuurdersairbag |
| Bi-Xenon koplampen |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Climate Control |
| Cruise Control |
| DAB |
| Dakrails |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Getint glas |
| Koplampreiniging |
| lederen/stof bekleding |
| Lederen versnellingspook |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| S Line exterieur |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Sportvelgen |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Trekhaak |
| Trekhaak met afneembare kogel |
| Xenon verlichting |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.