31-01-2003
Benzine
Handgeschakeld
165.162 km
1.588 cc
7 l/100km
31-01-2003
Benzine
Handgeschakeld
165.162 km
1.588 cc
7 l/100km
| Kenteken | 33-LG-PF Switch kenteken |
| Merk | Rover |
| Model | 45 |
| Tellerstand |
165.162 km, op 20-05-2023
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Blauw |
| Uitvoering | 1.6 Nw APK Lage km! AIRCO NW KOPPELING NW BANDEN! |
| Carrosserievorm | Sedan |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Soort bekleding | Velours |
| Catalogusprijs |
Onbekend
|
| Bruto BPM |
€ 3.974
|
| Import auto | Nee |
| Bouwjaar | 2003 |
| Datum eerste toelating |
31-01-2003
|
| Datum eerste tenaamstelling in Nederland |
31-01-2003
|
| Emissieklasse |
Euro 3
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
168 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
7 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
10 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6 l/100 km
|
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Massa rijklaar |
1640 kg
|
| Laadvermogen | 560 kg |
| Trekgewicht geremd | 1000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Soort bekleding | Velours |
| Wegenbelasting | € 49 à € 53 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Armsteun achter |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Derde remlicht |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Getint glas |
| Gordelspanners |
| Hoofdsteunen achter |
| Hoofdsteunen voor |
| Houtafwerking interieur |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Koplampen in hoogte verstelbaar |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Licht metalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 15" |
| NIEUWE APK! |
| passagiersairbag |
| Radiovoorbereiding |
| Sportvelgen |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak |
| Velours bekleding |
| Verstelbare stuurkolom |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.