31-10-2002
Benzine
Automaat
335.780 km
1.781 cc
8.9 l/100km
31-10-2002
Benzine
Automaat
335.780 km
1.781 cc
8.9 l/100km
| Kenteken | 33-LB-TF Switch kenteken |
| Merk | SEAT |
| Model | LEON |
| Tellerstand |
335.780 km, op 01-10-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Blauw |
| Uitvoering | 1.8-20V Signo |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW variant |
ABAPGX01
|
| RDW uitvoering |
AGFA41M0491M1N10GE
|
| RDW handelsnaam |
LEON
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*98/14*0026*19 |
| Plaats chassisnummer | r. op schutbord onder motorkap |
| Catalogusprijs |
Onbekend
|
| Bruto BPM |
€ 5.567
|
| Import auto | Nee uit Nederland |
| Bouwjaar | 2002 |
| Datum eerste toelating |
31-10-2002
|
| Datum eerste tenaamstelling in Nederland |
31-10-2002
|
| APK geldig tot |
01-09-2026
|
| Tellerstand |
335.780 km, op 01-10-2025
|
| Jaar laatste registratie |
2025
|
| Oordeel |
Niet geregistreerd
|
| Toelichting |
Niet geregistreerd
|
| Emissieklasse |
Euro 3
|
| Energielabel | E |
| CO2 uitstoot |
214 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
8.9 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
12.1 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
7 l/100 km
|
| Topsnelheid | 197 km/h |
| Ledig gewicht |
1234 kg
|
| Massa rijklaar |
1779 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1779 kg
|
| Laadvermogen | 545 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 650 kg |
| Wegenbelasting | € 56 à € 61 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 01-09-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterspoiler |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| ASR |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Boordcomputer |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels van binnenuit verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare passagiersstoel |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Getint glas |
| Hoofdsteunen achter |
| Hoofdsteunen voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Lederen bekleding |
| Lichtmetalen velgen 15" |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| passagiersairbag |
| Radio/CD-speler |
| radio CD speler |
| Regensensor |
| Spoiler |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak |
| Verstelbare stuurkolom |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.