30-12-2008
Benzine
Handgeschakeld
95.603 km
2.488 cc
10 l/100km
30-12-2008
Benzine
Handgeschakeld
95.603 km
2.488 cc
10 l/100km
| Kenteken | 33-KJL-6 Switch kenteken |
| Merk | RENAULT |
| Model | KOLEOS |
| Tellerstand |
95.603 km, op 15-11-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 2.5 Privilège 4WD 96.000kilometer ZEER MOOI!! |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
Y
|
| RDW variant |
VY0C
|
| RDW uitvoering |
VY0C0N
|
| RDW handelsnaam |
KOLEOS
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e11*2001/116*0261*04 |
| Plaats chassisnummer | r. voorwielscherm |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | E |
| CO2 uitstoot |
227 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
10 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
13 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
8 l/100 km
|
| Topsnelheid | 193 km/h |
| Ledig gewicht |
1597 kg
|
| Massa rijklaar |
2150 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2150 kg
|
| Laadvermogen | 553 kg |
| Trekgewicht geremd | 2000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 90 à € 99 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 29-10-2026 |
| 100% Dealeronderhouden |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Airbags |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| All season banden |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Auto gecheckt op KM-stand en schadehistorie wij bevestigen dit schriftelijk |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| AUTO VERKEERD IN ZELZAAM MOOIE STAAT |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bekerhouder achter |
| Bekerhouder voor |
| bestuurdersairbag |
| Bi-Xenon koplampen |
| Boordcomputer |
| Bose sound system |
| Buitenspiegel rechts |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Buitentempratuurmeter |
| Bumpers in kleur carroserie |
| Centr. deurvergr. afstand. |
| Comfort stoelen |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Getint glas |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteun achter |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| Keysless start |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieur |
| Lederen versnellingspook |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Lichtmetalen velgen |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| NIEUWSTAAT Unieke auto |
| Onderhoudsboekje aanwezig |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Regensensor |
| Rokersvrije auto |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak |
| Verstelbare stuurkolom |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerend glas |
| Xenon verlichting |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.