12-06-2009
Benzine
Automaat
127.688 km
2.979 cc
11 l/100km
12-06-2009
Benzine
Automaat
127.688 km
2.979 cc
11 l/100km
| Kenteken | 33-JJN-3 Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | X6 |
| Tellerstand |
127.688 km, op 30-09-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat (6 traps) |
| Kleur | Sapphire-Schwarz (zwart) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | XDrive35i High Executive | Origineel Nederlands | |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
X70
|
| RDW variant |
FG41
|
| RDW uitvoering |
GA
|
| RDW handelsnaam |
X REIHE
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0420*06 |
| Plaats chassisnummer | op r. schroefveerkoker onder motorkap |
| Tellerstand |
127.688 km, op 30-09-2025
|
| Jaar laatste registratie |
2024
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Omschrijving defect | De gasgenerator van de bestuurdersairbag en passagiersairbag kan bij activering door een aanrijding mogelijk ongecontroleerd tot ontploffing komen als gevolg van veroudering. |
| Materiële gevolgen | Na activering door een aanrijding kunnen er metalen delen in het interieur terechtkomen en mogelijk fataal letsel veroorzaken aan de inzittenden. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. De airbags zullen worden vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0992234 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | D |
| CO2 uitstoot |
262 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
11 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
15 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
9 l/100 km
|
| Topsnelheid | 240 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 7 seconden |
| Ledig gewicht |
2045 kg
|
| Massa rijklaar |
2720 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2720 kg
|
| Laadvermogen | 675 kg |
| Trekgewicht geremd | 2700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 129 à € 141 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 23-09-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 20""" |
| Adaptieve bi-xenon |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Alarm |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Audio-navigatie full map |
| Autotelefoonvoorbereiding |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bi-Xenon koplampen |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dakhemel antraciet |
| Derde remlicht |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische lendesteunen |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch glazen schuif-/kanteldak |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektronisch sperdifferentieel (EDS) |
| Koplampen adaptief |
| Koplampreiniging |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Luchtvering |
| Metallic lak |
| Mistlampen voor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Regensensor |
| Sport-pakket 2 |
| Sportpakket |
| Sportstoelen |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Verwarmde voorstoelen |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.