11-06-2009
Benzine
Handgeschakeld
199.988 km
1.800 cc
7 l/100km
11-06-2009
Benzine
Handgeschakeld
199.988 km
1.800 cc
7 l/100km
| Kenteken | 33-JJK-5 Switch kenteken |
| Merk | Seat |
| Model | Leon |
| Tellerstand |
199.988 km, op 11-03-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 1.8 TFSI Sport |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW variant |
AFCDAAX01
|
| RDW uitvoering |
SGNFM62S0027MG
|
| RDW handelsnaam |
LEON
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2001/116*0052*18 |
| Plaats chassisnummer | r. onder motorkap |
| Topsnelheid | 213 km/h |
| Ledig gewicht |
1255 kg
|
| Massa rijklaar |
1850 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1850 kg
|
| Laadvermogen | 595 kg |
| Trekgewicht geremd | 1400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 670 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 67 à € 73 per maand |
| APK vervaldatum | 26-06-2026 |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| ASR |
| Audio-navigatie full map |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Getint glas |
| hoofd airbag(s) voor |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Lederen versnellingspook |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| metaalkleur |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Sportvelgen |
| Startonderbreker |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Zij airbag(s) achter |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.