25-07-2008
Benzine
Handgeschakeld
347.826 km
1.598 cc
7 l/100km
25-07-2008
Benzine
Handgeschakeld
347.826 km
1.598 cc
7 l/100km
| Kenteken | 33-GLX-5 Switch kenteken |
| Merk | Opel |
| Model | Astra Wagon |
| Tellerstand |
347.826 km, op 22-01-2024
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Rood |
| Uitvoering | 1.6 Business Apk (17-01-2025) *INRUIL MOGELIJK!* |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Catalogusprijs |
Onbekend
|
| Bruto BPM |
€ 4.251
|
| Import auto | Nee |
| Bouwjaar | 2008 |
| Datum eerste toelating |
25-07-2008
|
| Datum eerste tenaamstelling in Nederland |
25-07-2008
|
| APK geldig tot |
17-01-2025
|
| Topsnelheid | 191 km/h |
| Massa rijklaar |
1860 kg
|
| Laadvermogen | 645 kg |
| Trekgewicht geremd | 1100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 657 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 58 à € 63 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Armsteun voor |
| Audio-navigatiesysteem |
| Bagagedek |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen achter |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Multimedia-voorbereiding |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Regensensor |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur verstelbaar |
| Verstelbare stuurkolom |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.