28-07-2008
Benzine
Automaat
197.316 km
2.261 cc
10 l/100km
28-07-2008
Benzine
Automaat
197.316 km
2.261 cc
10 l/100km
| Kenteken | 33-GLS-8 Switch kenteken |
| Merk | FORD |
| Model | S-MAX |
| Tellerstand |
197.316 km, op 04-11-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 2.3-16V Aut. voorruitverw trekhaak 1e eigenaar |
| Carrosserievorm | MPV |
| RDW type |
WA6
|
| RDW variant |
SEWA1S
|
| RDW uitvoering |
7FMAQL
|
| RDW handelsnaam |
S-MAX
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*2001/116*0185*06 |
| Plaats chassisnummer | op bodemplaat by r. voorzitting |
| Omschrijving defect | Bij het activeren van de bestuurdersairbag kan in de gasgenerator een te hoge druk worden opgebouwd. |
| Materiële gevolgen | Hierdoor kan de behuizing van de gasgenerator scheuren en kunnen metaaldeeltjes losraken en wegschieten. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De werkzaamheden bestaan uit het vervangen van de bestuurdersairbag. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 020 5044646 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | D |
| CO2 uitstoot |
232 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
10 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
14 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
7 l/100 km
|
| Topsnelheid | 193 km/h |
| Ledig gewicht |
1558 kg
|
| Massa rijklaar |
2405 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2405 kg
|
| Laadvermogen | 847 kg |
| Trekgewicht geremd | 1250 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 90 à € 99 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 23-11-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| All season banden |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| ASR |
| Audio-navigatie full map |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Autotelefoon voorbereiding |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Cd-wisselaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Getint glas |
| knie airbag(s) |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Radio/CD-speler |
| Regensensor |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Spatlappen |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur en versnellingspook (kunst)leder |
| Trekhaak |
| Verwarmde voorruit |
| Voorstoelen verwarmd |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.