10-04-2008
Diesel
Automaat
283.501 km
2.696 cc
10 l/100km
10-04-2008
Diesel
Automaat
283.501 km
2.696 cc
10 l/100km
| Kenteken | 32-ZG-SG Switch kenteken |
| Merk | SSANGYONG |
| Model | SSANGYONG REXTON |
| Tellerstand |
283.501 km, op 09-04-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | RX 270 Xdi Dynamic AUTOMAAT/4X4 AWD/NWE APK |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW variant |
RDD
|
| RDW uitvoering |
AF23C
|
| RDW handelsnaam |
SSANGYONG REXTON
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2001/116*0060*11 |
| Plaats chassisnummer | tegen r. balk a. vooras |
| Tellerstand |
283.501 km, op 09-04-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2024
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Omschrijving defect | De fuseekogel van de onderste draagarm en/of een achterspoorstangkogel vertonen verhoogde slijtage. Hierdoor kan speling ontstaan in de kogels. |
| Materiële gevolgen | Indien er speling ontstaat kan het weggedrag van het voertuig nadelig worden beïnvloed. Bij veel speling kunnen de kogels losraken en kan de bestuurder de controle over het voertuig verliezen. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de kogels vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: Niet bekend Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | G |
| CO2 uitstoot |
250 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
10 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
13 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
8 l/100 km
|
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Ledig gewicht |
1975 kg
|
| Massa rijklaar |
2760 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2760 kg
|
| Laadvermogen | 785 kg |
| Trekgewicht geremd | 3200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 241 à € 253 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
1 gebrek geconstateerd
4 gebreken geconstateerd
2 gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
3 gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Overzicht van de meest voorkomende gebreken bij voertuigen met hetzelfde EU type goedkeuringsnummer.
Geen geaggregeerde gebrekgegevens beschikbaar voor dit EU type.
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Bagagedek |
| bestuurdersairbag |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitentemperatuurmeter |
| Bullbar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| ESP en ASR |
| Gelaagde zijruit(en) |
| Getint glas |
| hoofdsteunen voor en achter |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Lederen versnellingspook |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Navigatiesysteem |
| Park Distance Control |
| passagiersairbag |
| Roetfilter |
| Sportvelgen |
| Startonderbreker |
| Stoffen bekleding |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak |
| Verstelbare stuurkolom |
| zonwerend glas |
Naast de gratis kenteken check, kun je een zeer uitgebreide occasion aankoopcheck uitvoeren. Alle voertuiginformatie uit de markt die jij als autokoper wil weten op 1 plek om verrassing voor, op of na de aanschaf te voorkomen.
Blijkt na de screening van het autoverleden, de deal en voorwaarden de auto de moeite waard, is het belangrijk om de SSANGYONG op locatie zorgvuldig te bekijken en de kwaliteit te beoordelen. Onderstaande onderdelen komen bijvoorbeeld aan bod in onze uitgebreide occasionkeuring. Klik hier voor voorbeeld rapport.
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.