16-11-2007
Benzine
Automaat
126.848 km
2.360 cc
9 l/100km
16-11-2007
Benzine
Automaat
126.848 km
2.360 cc
9 l/100km
| Kenteken | 32-XZ-HX Switch kenteken |
| Merk | JEEP |
| Model | PATRIOT |
| Tellerstand |
126.848 km, op 29-04-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 2.4 Limited AUT TREKHAAK|LEDER|1E EIGENAAR|PDC|AIRCO|PERFECT ONDERHOUDEN |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
PK
|
| RDW variant |
JKWF3
|
| RDW uitvoering |
81
|
| RDW handelsnaam |
PATRIOT
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e11*2001/116*0142*05 |
| Plaats chassisnummer | op dwarsbalk v. r. voorzitting |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | E |
| CO2 uitstoot |
214 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
9 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
11 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
8 l/100 km
|
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Ledig gewicht |
1500 kg
|
| Massa rijklaar |
2010 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2010 kg
|
| Laadvermogen | 510 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 85 à € 92 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 16-11-2026 |
| 4x4 wieldrive |
| 5-ZITPLAATSEN |
| 17 inch velgen |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Airbags |
| Airbags zij |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| ASR |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Bagagedek |
| bestuurdersairbag |
| Boordcomputer |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Getint glas |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| ISOFIX VOOR KINDERSTOEL |
| Lederen bekleding |
| lendesteun |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Park Distance Control |
| parkdistance control achter |
| passagiersairbag |
| Radio/CD-speler |
| radio CD speler |
| Sportvelgen |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Trekhaak met afneembare kogel |
| Voorstoelen verwarmd |
| zeer mooie en technisch goed onderhouden automobiel |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.