27-06-2007
Benzine
Automaat
143.350 km
4.799 cc
12 l/100km
27-06-2007
Benzine
Automaat
143.350 km
4.799 cc
12 l/100km
| Kenteken | 32-XK-FN Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | X5 |
| Tellerstand |
143.350 km, op 07-11-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | xDrive48i High Executive 143.350 km NAP /Panoramadak |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW variant |
FE81
|
| RDW uitvoering |
02
|
| RDW handelsnaam |
X REIHE
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0420*01 |
| Plaats chassisnummer | op r. schroefveerkoker onder motorkap |
| Omschrijving defect | Als gevolg van motorolie, dat vanuit de vacu�mpomp in de remvacu�mleiding en later in de rembekrachtiger terecht kan komen, kan de membraan van de rembekrachtiger beschadigen en gaan lekken. |
| Materiële gevolgen | Uitvallen van de rembekrachtiging. Als gevolg daarvan is tijdens het remmen een veel grotere pedaalkracht nodig om dezelfde remvertraging te bereiken. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug, neemt maatregelen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt uitgenodigd op korte termijn een afspraak te maken met de merkdealer. Het remsysteem wordt dan gecontroleerd. Daarbij wordt de remvacu�mleiding vervangen. Zo nodig worden verdere onderdelen van het remsysteem vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800 0992234 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De gasgenerator van de bestuurdersairbag en passagiersairbag kan bij activering door een aanrijding mogelijk ongecontroleerd tot ontploffing komen als gevolg van veroudering. |
| Materiële gevolgen | Na activering door een aanrijding kunnen er metalen delen in het interieur terechtkomen en mogelijk fataal letsel veroorzaken aan de inzittenden. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. De airbags zullen worden vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0992234 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | F |
| CO2 uitstoot |
299 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
12 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
17.5 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
9.6 l/100 km
|
| Topsnelheid | 240 km/h |
| Ledig gewicht |
2145 kg
|
| Massa rijklaar |
2785 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2785 kg
|
| Laadvermogen | 640 kg |
| Trekgewicht geremd | 2700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 138 à € 151 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 25-09-2026 |
| Achteruitrijcamera |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| Alarm klasse 3 |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bi-Xenon koplampen |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Cd-wisselaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch en regensensor |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| glazen kanteldak |
| glazen schuif-/kanteldak |
| Glazen schuifdak |
| Grootlichtassistent |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| Houtafwerking interieur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Koplampen adaptief |
| Koplampreiniging |
| Lederen bekleding |
| Lichtmetalen velgen |
| Luchtvering en automatische niveauregeling |
| metaalkleur |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Navigatiesysteem |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Radio/CD-speler |
| radio CD speler |
| Schuif-/kanteldak |
| schuif-/kanteldak transparant |
| Schuifdak |
| schuifdak (dubbel) |
| schuifdak transparant |
| Sportstoelen |
| Sportvelgen |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Treeplanken |
| Voorstoelen verwarmd |
| Xenon verlichting |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.