31-05-2007
Benzine
Handgeschakeld
301.369 km
2.521 cc
9 l/100km
31-05-2007
Benzine
Handgeschakeld
301.369 km
2.521 cc
9 l/100km
| Kenteken | 32-XH-ND Switch kenteken |
| Merk | FORD |
| Model | S-MAX |
| Tellerstand |
301.369 km, op 01-12-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 2.5-20V Turbo |
| Carrosserievorm | MPV |
| RDW variant |
HUWA1S
|
| RDW uitvoering |
7DHAQF
|
| RDW handelsnaam |
S-MAX
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*2001/116*0185*03 |
| Plaats chassisnummer | op bodemplaat by r. voorzitting |
| Omschrijving defect | Bij het activeren van de bestuurdersairbag kan in de gasgenerator een te hoge druk worden opgebouwd. |
| Materiële gevolgen | Hierdoor kan de behuizing van de gasgenerator scheuren en kunnen metaaldeeltjes losraken en wegschieten. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De werkzaamheden bestaan uit het vervangen van de bestuurdersairbag. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 020 5044646 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | D |
| CO2 uitstoot |
224 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
9 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
13 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
7 l/100 km
|
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Ledig gewicht |
1581 kg
|
| Massa rijklaar |
2420 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2420 kg
|
| Laadvermogen | 839 kg |
| Trekgewicht geremd | 1700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 94 à € 102 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 28-11-2026 |
| Airbag |
| Airbag passagier |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| Alarm klasse 1 |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| knie airbag(s) |
| lederen/stof bekleding |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia systeem |
| passagiersairbag |
| Radio/CD-speler |
| Regensensor |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Sportonderstel |
| Sportvelgen |
| Startonderbreker |
| Stuur en versnellingspook |
| Stuur en versnellingspook (kunst)leder |
| Trekhaak |
| Verwarmde voorruit |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.